16 276 000 so‘m Muddatli to‘lov (12 oy): oyiga 1 950 145 so‘m
| Kafolat12 yil | Ishlab chiqarilgan mamlakatAQSh | MatoQayta ishlangan poliester |
| RangiQora | Kresloning suyanchig‘iBaland suyanchiq | RoliklardaHa |
| Kengligi622.3 mm | Balandligi996.95 mm | Chuqurlik501.65 mm |
Herman Miller Sayl MB Graphite ofis kreslosi – mukammal qulaylik va uslub
Ofisingizga qulaylik va uslub qo‘shadigan ofis kreslosi — Herman Miller Sayl MB Graphite. Bu kreslo ergonomika, zamonaviy dizayn va ishonchlilikni juda yaxshi uyg‘unlashtirgan, ish kuni davomida yuqori qulaylik beradi.



Herman Miller Sayl MB Graphite kreslosining asosiy xususiyatlari:
Qulaylikka moslangan dizayn: Sayl MB Graphite kreslosi foydalanuvchining barcha ehtiyojlarini hisobga olib yaratilgan. 3D to‘qima materialdan qilingan innovatsion suyanchiq orqaning tabiiy egilishlariga moslashib, yaxshi tayanch beradi va umurtqaga tushadigan yukni kamaytiradi.
Sozlash imkoniyatlari: Bu ofis kreslosida ko‘p sozlanadigan qismlar bor: o‘rindiq balandligi, suyanchiq qiyaligi va qo‘l tayanchlari. Ular qulay ish holatini tanlashga yordam beradi, uzoq ishlaganda sog‘liqni qo‘llab-quvvatlaydi.
Zamonaviy materiallar: Kreslo yuqori sifatli materiallardan, jumladan yeyilishga chidamli mato va mustahkam plastik karkasdan ishlangan. Grafit rang va sodda dizayn uni har qanday interyer uchun universal yechim qiladi.
Chiroyli ko‘rinish: Sayl MB Graphite ko‘prik arxitekturasidan ilhomlangan o‘ziga xos dizayni bilan ajralib turadi. Bu kreslo ish joyingizda nafaqat amaliy, balki chiroyli detal ham bo‘ladi.
Barqarorlik va uzoq xizmat qilish: Herman Miller kreslosi ishonchliligi va uzoq xizmat qilishi bilan mashhur. Yuqori yig‘ish sifati va mustahkam materiallar kreslongizning ko‘p yillar ishonchli xizmat qilishini ta’minlaydi.


Nega Herman Miller Sayl MB Graphite ofis kreslosini tanlash kerak?
Herman Miller Sayl MB Graphite kreslosi — sog‘liq va ish samaradorligingizga sarmoya. Yuqori darajadagi qulaylik va tayanch kerak bo‘lgan ofislar, uydagi kabinetlar va ish joylariga juda mos.
| Kafolat | 12 yil |
|---|---|
| Ishlab chiqarilgan mamlakat | AQSh |
| Mato | Qayta ishlangan poliester |
| Rangi | Qora |
| Kresloning suyanchig‘i | Baland suyanchiq |
| Roliklarda | Ha |
| Kengligi | 622.3 mm |
| Balandligi | 996.95 mm |
| Chuqurlik | 501.65 mm |
| Kreslo balandligini sozlash | Ha |
|---|---|
| O‘rindiq chuqurligini sozlash | Ha |
