29 283 000 so‘m Muddatli to‘lov (12 oy): oyiga 3 508 608 so‘m
| Kafolat12 yil | Ishlab chiqarilgan mamlakatAQSh | Mahsulot turiOfis kreslosi |
| RangiQora | Kresloning suyanchig‘iBaland suyanchiq | Roliklarda✅ |
| Kengligi749.3 mm | Balandligi1104.9 mm | Chuqurlik736.6 mm |
Embody ish kreslosi bosimni taqsimlash, tabiiy o‘tirish holati va sog‘lom harakatning zamonaviy namunasi. Bu ergonomik ofis kreslosi sizni o‘rindiqqa bosib turish o‘rniga faol va passiv ergonomikani birlashtirib, uzoq va bemalol o‘tirish imkonini beradi. Uning o‘ziga xos umurtqa shaklidagi dizayni orqa tayanchini qo‘lda aniq moslashga imkon beradi. O‘rindiq va suyanchiqdagi piksel matritsasi esa mayda harakatlaringizga avtomatik moslashadi.



Asosiy jihatlari:
- 12 yillik kafolat.
- Pikselli tayanch mayda harakatlaringizni takrorlaydi va bosimning ortishiga yo‘l qo‘ymaydi.
- Tor suyanchiq gavdani to‘g‘ri tutishga yordam beradi va erkin harakatlanish imkonini beradi.
- To‘rtta tayanch qatlamli havo o‘tkazadigan o‘rindiq.
- O‘rindiqning pnevmatik ko‘tarish mexanizmi va sozlanadigan qo‘l tayanchlari.
- Medley Charcoal yoki Sync Black rangidagi grafit ramkali modellarda orqa qoplama grafit rangda, qolgan barcha modellarda esa yarim shaffof.


Ekologik xususiyatlari: 100% qayta tiklanadigan elektr energiyasidan foydalanadigan korxonada tayyorlangan. Tarkibining 42% i qayta ishlangan materiallar. Xizmat muddati tugagach 95% i qayta ishlanishi mumkin. Qayta ishlashga yaroqlilik mahsulot ishlamay qolgandan keyin qayta ishlash mumkin bo‘lgan materiallar qismiga tegishli.
| Kafolat | 12 yil |
|---|---|
| Ishlab chiqarilgan mamlakat | AQSh |
| Mahsulot turi | Ofis kreslosi |
| Rangi | Qora |
| Kresloning suyanchig‘i | Baland suyanchiq |
| Roliklarda | ✅ |
| Kengligi | 749.3 mm |
| Balandligi | 1104.9 mm |
| Chuqurlik | 736.6 mm |
| Kreslo balandligini sozlash | ✅ |
|---|---|
| O‘rindiq chuqurligini sozlash | ✅ |
| Suyanchiqning burchagini sozlash | ✅ |
